Napište nám


Komentáře

Napište nám — 37 komentářů

 1. Tsunami z plzně- to souhlasí.I v Táboře se to projevilo.Naposledy jsem Vás slyšel na Zahradě a i tedˇ to bylo hodně dobrý.Tak se držte.

  • Zdravím Tě z Plzně, děkuji za poznámku k Apple na „Koktejlu“……tenhle festík je moooc příjemnej. Fajn se hraje.
   No snažíme se, aby to bylo stále lepší. Děkuji a hezký den Pavle

  • To spíše WebdesignPaty31 děkuje za možnost učit se spoustu nových věcí,testovat nové způsoby a styly práce na webech a také za spoustu báječné muziky …..

 2. Děkuji web master za skvělou správu těchto a spřízněných stránek, je fajn mít kolem sebe lidi, kterí dělají tak skvělé věci s láskou a dokonale. Je fajn, že tým takhle maká.Je mi ctí. Děkuji.:-) J

  • Opravdu není za co děkovat… web funguje hlavně díky příspěvkům od lidí ,kteří mají rádi Vaší muziku.Bez jejich fotografií a videoklipů by to nešlo …

 3. Děkuji všem zúčastněným na pátečním večírku (newgrass session), kapele Modrotisk, panu zvukaři, ACW všem posluchačům , přátelům co přišli a samozřejmě Apple. Myslím, že jsme si udělali fajn večírek. Děkuji, je pro mne radost dělat muziku.

 4. Znovu a stále děkuji Admin za péči o stránky a za aktivity týkající se i okolí Apple, musím konstatovat, že je půvabná práce Admin v oblasti Fan klubu, je to skvělé, také se těším na kávu z hrnečku Apple. Ještě jednou děkuji a je mi ctí spolupracovat

 5. Děkuji Admin za skvělou úpravu titulní stránky a péči o web Apple. Moc si té práce vážím. 🙂 děkuji Jarda

 6. Dnes se doplnilo fotoalbum o složku s fotografiemi ze křtu cd Křest cd Starý časy vítezí 2 ,přidán i článek o křtu do Napsali o nás …..

 7. Děkujeme Ann, ale tohle je práce admina, tedy i já se připojuji k pochvale a především k poděkování adminovi. Díky

 8. Děkuji všem za nádherný večírek, děkuji sponzorům, kmotrům, kapele, hostům. Myslím,že se nám křtiny vydařily:-) Děkuji, že nás posloucháte, …to Vy přátelé (posluchači) děláte Apple

 9. Od vydavatele GMK jsem dnes dostal ještě „TEPLÉ“ placky (CD), takže opravdu je zítra co křtít. Tedy GMK děkuji za skvělou práci, kterou bych nezvládl a , které se fa.GKM zhostila naprosto skvěle. Děkuji všem zúčastněným na tomhle projektu, kapele, HuHuPi, Ondrovi, GMK, rodinám za trpělivost, sponzorům, přátelům za podporu. CD je na světě, přejme mu, ať se poslouchá.

 10. Ahoj všem fandům této muziky.
  Já znám skupinu Apple již hezkou řádku let. Musím říci, spíše napsat, že je to skupina, která ví, co chce hrát. Párkrát jsem byl jejich koncerty fotografovat. Při tom focení jsem si uvědomil, jaký zápal pro tuto muziku mají všichni členové skupiny. Je to prostě obdivuhodné, co všichni pro muziku dokáží udělat.
  Mám jejich první CD a moc se těším na další – to druhé. Vím, že to bude opět dobrá muzika a plně doporučuji fandům této muziky neváhat a nové CD pořídit. Já určitě budu jeden mezi prvními, který si jej obstará.
  Takže fandové Jardy Pertlíčka a jeho skupiny Apple. Držte palce ať jim to pěkně hraje i dál.
  Honza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *